nyskie nieruchomości

Możliwość komentowania nyskie nieruchomości została wyłączona 110
nyskie nieruchomości
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (11)Motoryzacja od zawsze odgrywała dużą rolę w transporcie ludzi i towarów. Samochody dostawcze były pierwszymi po automobilach tworami rozwoju motoryzacji w kierunku transportu. Motocykle natomiast traktowane były przez większość czasu jako sposób na rozrywkę.

Wyścigi, wyprawy i zwykłe weekendowe, najczęściej samotne przejażdżki to domena motocykli. Motocykl dawał możliwość zostania samemu ze swoimi problemami i przemyślenia ich, a droga płynęła sama.

Inne gałęzie motoryzacji miały bardziej kierunkowy rozwój. Samochody dostawcze, ciężarowe, limuzyny, rodzinne. Konkretny cel w samej już nazwie.

Natomiast w przypadku motocykli okazywały się one zadziwiająco przydatne w chwilach kryzysu. Tak było z kurierami wojennymi jeżdżącymi na ciężkich wytrzymałych maszynach, które zastąpiły zbyt wolne rowery. Rozwój motoryzacji jako takiej spowodował jednak, że motocykle są w tej chwili towarem luksusowym i traktowanym bardziej, jako zabawka, a nie środek szybkiego transportu, nawet w terenie zbyt ciężkim dla seryjnych samochodów.

Podobne wpisy:

admin

View all contributions by admin

Similar articles